Shapers' Polska

Partner w produkcji, modyfikacjach i usługach serwisu form i narzędzi

wersja en

Konstruktor form wtryskowych

Shapers’ Polska Sp. z o.o. w Bydgoszczy

Lider w produkcji dużych form wtryskowych

Rok powstania: 1997

Liczba zatrudnionych: 200 osób

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie konstrukcji form wtryskowych, tworzenie rysunków 2D i 3D
  • Nadzór nad dokumentacją form oraz jej aktualizacja
  • Wprowadzanie modyfikacji do konstrukcji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mechaniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego 2D i 3D
  • Umiejętność analizy rysunku
  • Znajomość systemu Catia lub/i NX
  • Znajomość budowy i działania form wtryskowych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • prywatną opiekę medyczną
  • benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość stałego rozwoju i poszerzania doświadczenia zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ciekawym zespole specjalistów

Kontakt

Lokalizacja Cała Polska / Bydgoszcz
Data publikacji 2022-04-26
Data ważności 2022-05-24

Zatrudnienie na umowę o pracę

Shapers Polska Sp. z o.o.
Bydgoszcz
Tel. +48 691 680 047

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).