Shapers' Polska

Partner w produkcji, modyfikacjach i usługach serwisu form i narzędzi.

wersja en

Ślusarz narzędziowy

Shapers’ Polska Sp. z o.o. w Bydgoszczy

Lider w produkcji dużych form wtryskowych

Rok powstania: 1997

Liczba zatrudnionych: 200 osób

Opis stanowiska

  • Czynny udział w procesach produkcyjnych w dziale Montażu form wtryskowych (montaż/demontaż, konserwacja, naprawa form wtryskowych )
  • Prace z zakresu montażu form wtryskowych zgodnie ze specyfikacją techniczną
  • Wykonanie zleconych zadań na czas w zgodzie z wymaganą jakością
  • Dbanie o porządek oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • Ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz przełożonymi

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Ślusarza Narzędziowego w zakładzie o podobnym profilu
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji✓ Dobra organizacja pracy✓ Umiejętność pracy w zespole✓ Dyspozycyjność i możliwość pracy w systemie zmianowym✓ Uprawnienia na obsługę suwnicy z poziomu roboczego będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość stałego rozwoju i poszerzania doświadczenia zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ciekawym zespole specjalistów

Kontakt

Lokalizacja Cała Polska / Bydgoszcz
Data publikacji 2022-04-26
Data ważności 2022-05-24
Shapers’ Polska Sp. z o.o.
Bydgoszcz
Tel. +48 691 680 047

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).